GLICZARÓW GÓRNY - mała wioska na Pogórzu Gliczarowskim. Położona na wysokości ok, 1000 mnpm. Z tej górskiej wioski rozpościera się przepiękna panorama Tatr, Beskidu Żywieckiego, Wyspowego, Sądeckiego i Gorców. Wioska położona na Pogórzu Gliczarowskim, ciągnącym się równolegle do Tatr od Galicowej Grapy po Klin na Bukowinie T. Wzmiankowana już w 1630 roku. Rozwija się turystycznie w ostatnich latach dość dynamicznie.

Z każdym rokiem staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Jesteśmy tu dla Was i dzięki Wam. Portal booking.com przyznał nam nagrodę "Traveller Review Awards 2022" - wynik 9,1/10. Chcemy się z Wami podzielić tą nowiną i serdecznie podziękować. Ocena ta jest wynikiem waszych not i opinii na temat naszego hoteliku. Obiecujemy że zrobimy co w naszej mocy by za rok ta ocena była jeszcze wyższa. Pozdrawiamy - Gazdowie wraz z całym zespołem.
Gliczarów Górny - noclegi
 
 


1507019 odwiedzin od 2007-10-15                                          Powered by AntCms  1999-2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone   MATinternet